עדכון על צוות צילום שמתארח השבוע ברמת דוד

תרבות ופנאי • כניסות

בתאריכים 8-12/8 יתארח ברמת דוד צוות צילום שמצלם 2 סרטים קצרים ומשתמש בקראוונים כאתר הצילום לסרטים . להלן הפרטים:

הסרט "הקארוון האחרון" יוקרן בבכורה בפסטיבל חיפה, ומספר את סיפור העלייה הרוסית של שנות ה90 דרך עיניו של ילד, על יום פירוק הקארוונים. בתמיכת קרן מקור, במסגרת פרוייקט "עד 10" לסרטים קצרים.

הסרט "המכנסיים של פושקין" מספר על קשר מיוחד שנוצר בין ילד אתיופי לאישה רוסיה באתר קארוונים, ויוקרן בבכורה בפסטיבל היהודי בירושלים. הסרט בתמיכת אוניברסיטת תל אביב ובתמיכת קרן גשר במסגרת פרוייקט "שווים"- פרוייקט שנוצר כדי לקדם ייצוג אתיופי על המסך.

אנחנו מאוד נרגשים לצלם את הסרטים הללו בלוקיישן המקורי של קארוונים מתקופת העלייה של שנות ה90. הסיפורים מבוססים על חוויות אוטוביוגרפיות של הבמאי, לב ברודינסקי, שעלה מרוסיה בעלייה זו ומשפחתו שוכנה באתר הקארוונים "אתגר" שבגליל- ממנו לא נשאר זכר. כשהגענו לראשונה לקיבוץ, לב התרגש- לראשונה ראה כמו את בית ילדותו שנחרב. בתמונה, לב ומשפחתו על רקע אתר הקארוונים, 1995.  
                     
               

צוות הצילום והשחקנים כולל 25 איש. אנחנו לנים בכפר ויצ"ו בנהלל, וסועדים כל יום אצל עופרי המקסימה מהקיבוץ. הצילומים יתקיימו רק באזור הקארוונים ולא יפריעו כמובן להתנהלות השגרתית של הקיבוץ.

נשמח מאוד לארח כל מי שירצה להציץ בצילומים (אפילו יש סצנה שנצטרך ניצבים- אם מישהו רוצה להצטלם- בשמחה!) ולענות על כל שאלה או עניין.

אנחנו מודים לכם באמת מכל הלב על האירוח המקסים ועל האפשרות,

נתראה בקרוב!

אלמה בן זאב
מפיקה
0544821789