עדכון לחברים על תהליך הקליטה לבוסתן

הודעות מזכירות • כניסות

לחברים שלום

בימים אלו מגיע לסיומו, עם הגעה לאסיפה ולקלפי בשבוע הבא , תהליך הקליטה של 11 זוגות אשר יבנו את ביתם בשכונת הבוסתן.

כפי שפורסם נבחרה לפני כשנה ועדת קבלה חדשה אשר כוללת גם חברים מהועדה הישנה וגם חברי ועדה חדשים.

לצורך הכשרת הועדה קיימנו סמינר הכשרה אשר נוהל ע"י זהר חבלין – פסיכולוג תעסוקתי מחברת ב"התאמה" העוסקת בתחום האיבחון והייעוץ לועדות קבלה.

במהלך הסמינר חודדו הקריטריונים והמאפיינים הנדרשים מזוגות הנקלטים לחברות ברמת דוד, כנגזרת של תקנון הקליטה והניסיון הנצבר בועדת הקבלה בקיבוץ ומחוצה לו.

בשלב ההתעניינות היינו עם 15 משפחות – 4 משפחות של בני קיבוץ ועוד 11 משפחות של תושבים המתגוררים בקיבוץ. כאשר בפועל שילמו דמי רצינות והתחילו את התהליך 14 משפחות ( 3 בנים ו 11 משפחות תושבים )

המשפחות הנקלטות עברו מבדקים חיצוניים ( מבט / ברית פיקוח – התאמה כלכלית , אדם מילא – התאמה כלכלית ), עברו ראיונות עם חברי ועדת הקבלה. ובנוסף אספה הועדה מידע על המשפחות הנקלטות ממלאי התפקידים בקיבוץ.

כל המידע שנאסף שוקלל בטבלת ריכוז נתונים שאפשרה לועדה לקבל החלטה בצורה הכי מקצועית ונקייה.

11 המשפחות עליהם המלצנו בועדה הינם המשפחות שבכלים שהיו לרשותנו היו המתאימות ביותר לקליטה בקיבוץ רמת דוד ואנחנו מבקשים מהחברים להצביע בעדן ולאפשר לנו להמשיך בתהליך הבנייה של השכונה.

היו 3 משפחות נוספות אשר מידת ההתאמה שלהם הייתה פחות גדולה משאר המשפחות בשלב הזה ולפרוייקט הזה.

אין הדבר אומר כי הן לא תוכלנה להיתקבל לחברות בעתיד אם בפרוייקטים עתידיים ואם ברכישת דירות יורשים.

בשורה התחתונה – עשינו כל מאמץ לקיים תהליך מקצועי ומדויק ולהמליץ לחברות על המשפחות המתאימות ביותר , ובישיבת הסיכום וההמלצות של ועדת הקבלה - אותה ליווה זהר חבלין - ציין חבלין שהוא התרשם מאוד מהמקצועיות ומהמחוייבות של הועדה והתהליך .

מכאן הכדור עובר למגרש שלכם.

בהמשך היום יפורסם מועד האסיפה בנושא.


יום טוב, בברכה
אביב מן